Kick-off weekend

5 & 6 april

Kick-off weekend

Workshops, rondleidingen en meer!

Mis het niet! In het openingsweekend van de tentoonstelling STRAAT KUNST MUSEUM trappen we af met een weekend vol toffe activiteiten.

Rondleidingen

Leer meer over de opmerkelijke verhalen uit de Boschstraat, vastgelegd in meeslepende murals van street artists. Tijdens de rondleiding door STRAAT KUNST MUSEUM luister je naar een deskundige gids, die een schat aan informatie en boeiende verhalen deelt.

Op zaterdag wordt de rondleiding verzorgd door een tourguide van Blind Walls Gallery, en op zondag neemt een ervaren museumdocent je mee. Deze gratis rondleidingen zijn dè perfecte aanvulling op jouw museumbezoek!


DataZaterdag 5 en zondag 6 april
Tijden14.00 uur en 15.00 uur
Duur45 minuten per rondleiding
AanmeldenVanaf 15 minuten voor aanvang bij de receptie (reservering vooraf niet mogelijk)
KostenJe betaalt enkel de reguliere entreekosten


Op de foto 📸

In het museum staat een photobooth waar je jouw museumbezoek kunt vastleggen tegen een achtergrond die de sfeer van de straat oproept. Perfect voor een souvenir of gewoon voor een beetje plezier tijdens je bezoek!

Street Art Workshop

Altijd al eens een klein kunstwerk willen maken voor op straat? Street artist Pinki daagt jou uit om met een miniatuur street art interventie te reageren op de openbare ruimte, of in dit geval: op de Boschstraat!

Ontdek welke bijzondere plekken en verhalen hier zijn, creëer een amuserende of geëngageerde interventie op één van de speciale Pinki-vormpjes en plaats en fotografeer jouw werk in de openbare ruimte. Door jouw foto te uploaden, bouw je samen met andere deelnemers aan een groeiend Pinki-archief!

DataZaterdag 5 en zondag 6 april
TijdenVrije inloop van 12:00 uur t/m 16:00 uur
KostenDeze workshop vindt plaats in onze gratis toegankelijke projectruimte Next
MateriaalWordt verzorgd
LeeftijdGeschikt voor kinderen vanaf 12 jaar en volwassenen
    Op de Boschstraat

    Wil je de historie van de Boschstraat ontdekken? Ga mee op pad met Gilde De Baronie!

    De gids leidt je langs de kenmerkende poortjes en zijstraatjes, zoals de Reet van Nolleke Scheet. Je komt meer te weten over de vele historische panden zoals het voormalige Gasthuis, de filmstudio’s van Lasse Braun en het pand waar Adriaen van der Donck heeft gewoond. Ook komen we langs de huidige Brouwerij de Beijerd waar nog bier wordt gebrouwen met stamgist van de voormalige brouwerij De Drie Hoefijzers.

    DataZaterdag 5 en zondag 6 april
    Tijden11:00 uur en 14:30 uur
    VertrekVerzamelen voor ingang Stedelijk Museum Breda
    Kosten€5 per volwassene en €2,50 per kind (t/m 12 jaar), betaling uitsluitend contant en bij voorkeur gepast
    Duur Ongeveer 1,5 uur


    Er is plek voor slechts 15 personen per rondleiding. Zorg ervoor dat jij erbij bent en verzeker jouw plek via de onderstaande aanmeldbutton.


    Meld je aan