Gesloten, morgen weer open vanaf 11:00

Organisatie

Stedelijk Museum Breda

Stedelijk Museum Breda is het jongste stadsmuseum van Nederland. Het museum is het ideale vertrekpunt voor iedereen die de kunst en geschiedenis van Breda en omgeving wil ontdekken. Naast een overzicht van zijn rijke collectie toont het museum wisselende tentoonstellingen. Projectruimte NEXT is bestemd voor samenwerking met partners uit de stad. De verrassende veelzijdigheid maakt Stedelijk Museum Breda aantrekkelijk voor een breed en landelijk publiek.

Vacatures 

Openstaande vacatures:

Stagiair(e) Educatie & Participatie

Jaarverslagen 

Jaarverslag 2018

Vrijwilligerswerk en stages

Bij Stedelijk Museum Breda werken 28 medewerkers. Ter ondersteuning van het team is er ruimte voor vrijwilligers die het leuk vinden om vanuit betrokkenheid bij het museum een bijdrage te leveren. Daarnaast biedt het museum jaarlijks ruimte aan twee tot vier stagiaires, die professioneel begeleid worden in het bereiken van hun leerdoelen.

Het team van Stedelijk Museum Breda

 

Directie

Dingeman Kuilman
Algemeen directeur
dingeman@stedelijkmuseumbreda.nl

Marilyn Jongenelen
Zakelijk directeur
marilyn@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Staf

Annemiek van Ginneke
Management assistente
annemiek@stedelijkmuseumbreda.nl

Carla Konings
Medewerker financiële en personeelsadministratie
carla@stedelijkmuseumbreda.nl

  

Collectie en tentoonstellingen

Christel Kordes
Conservator erfgoed
christel@stedelijkmuseumbreda.nl

Marjolein van de Ven
Conservator hedendaagse kunst
marjolein@stedelijkmuseumbreda.nl

Monique Rakhorst
Conservator oude kunst
monique@stedelijkmuseumbreda.nl

Amanda Elshout
Collectiebeheerder
amanda@stedelijkmuseumbreda.nl

Gina van Beuningen
Registrar
gina@stedelijkmuseumbreda.nl

Ellen van der Corput
Medewerker collectiebehoud en techniek
ellen@stedelijkmuseumbreda.nl

Cynthia Nooyens
Medewerker collectiebehoud en techniek
cynthia@stedelijkmuseumbreda.nl

Jeske Jacobs
Projectleider tentoonstellingen
jeske@stedelijkmuseumbreda.nl

Lot van de Putte
Projectleider ontwerp, productie en presentatie
lot@stedelijkmuseumbreda.nl


Marketing en communicatie

Cathelijne Huijs
Hoofd marketing en communicatie
cathelijne@stedelijkmuseumbreda.nl

Natali Vermeulen
Medewerker marketing en communicatie
natali@stedelijkmuseumbreda.nl

Birgitte Birnie
Medewerker marketing en communicatie
birgitte@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Educatie en participatie

Cindy Beck 
Hoofd educatie en participatie 
cindy@stedelijkmuseumbreda.nl

Josje Leen
Medewerker educatie en participatie
josje@stedelijkmuseumbreda.nl

Ischa Havens
Medewerker publieksbemiddeling
ischa@stedelijkmuseumbreda.nl

Publiekszaken

Lotte Jansen
Hoofd publiekszaken en vrijwilligers
lotte@stedelijkmuseumbreda.nl

Ans Schellinger
Medewerker reserveringen en ontvangsten
ans@stedelijkmuseumbreda.nl

Nora Baremans
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Anna Thalia Benus
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Connie Buijsen
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Mohammed Koundi
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Wiebke Zander
Medewerker publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

Marie-Louise Dielissen
Oproepkracht publiekszaken
receptie@stedelijkmuseumbreda.nl

 

Facilitaire zaken

Ivo Lommers
Hoofd facilitaire zaken
ivo@stedelijkmuseumbreda.nl

Twan Bastiaansen
Medewerker facilitair en techniek 
twan@stedelijkmuseumbreda.nl

Raad van Toezicht

De heer W.A. Van der Meeren (1955), voorzitter Raad van Toezicht, voorzitter Raad van Bestuur bij CZ

De heer S. Raaijmakers (1977), COO Benelux bij Vice Media INC

Mevrouw J.M.C. Wijtvliet-Janssens RA (1956), lid van de auditcommissie, accountant bij Ans Wijtvliet Accountancy & Consultancy

De heer dr. F.J. M. Ellenbroek MPM (1951), voormalig directeur Natuurmuseum Brabant

De heer C.L.M. Meeuwis (1964), lid van de Auditcommissie